»»اطلاعیـــــــه««
سایت در حال بروز رسانی می باشد.
رویه های بازگرداندن محصولات

 

رویه‌های بازگرداندن محصولات

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه بوده است و فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

رویه‌‏های خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه با توجه به نوع مشکل پیش آمده، به شرح زیر هستند:

 

اشکالات فنی در محصولات خریداری شده

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست محصولات خریداری شده به فرصت بیشتری نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه فرصت تست فنی محصولات فروخته شده را از 48 ساعت به 7 روز کاری پس از تحویل افزایش داده است.

 

جهت استفاده از این سرویس به نکته‏‏‌های زیر دقت بفرمایید:

جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تماس 02633554579 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اطلاع داده شود.

کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه تایید شود، محصول تعویض خواهد شد و یا می‌توانید محصولات خود را با محصول دیگری جایگزین نمایید.

برای ارسال محصولات دارای ایراد فنی به فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه ، لازم است محصول به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از محصول ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

از هنگامی که وضعیت محصول در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 

مغایرت محصولات خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات محصولات دریافت شده برای نمونه رنگ آن با سفارش ثبت شده اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات فنی محصولات دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد محصول در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از محصول قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت محصول ، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اطلاع داده شود و همچنین محصول در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد محصول در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت محصول به فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اعلام شود و همچنین محصول در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس 02633554579 و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اطلاع داده شود.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که محصول از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

برای ارسال محصولات دارای مغایرت به فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه ، لازم است محصول به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن فرستاده شود و در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه صورت نمی‌‏‏گیرد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه ، محصول را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

هزینه‏‏‌های ارسال محصول در صورت تایید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه است.

 

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال محصول باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

در صورتی که پس از دریافت محصول مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در صورتی که پس از دریافت محصول مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن محصولات دیگری به جای آن وجود دارد که محصول در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.

برای ارسال به فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه ، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، همه ملزوماتش همراه آن هستند و آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در چنین مواردی هزینه‏ استرداد کالا به عهده مشتری است و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کالا با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ شود.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تماس 02633554579 و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اطلاع داده شود.

 


 

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اطلاع داده شود.

محصولات آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی محصول در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه عودت شود.

فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه همواره می‏‌کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را، پیش، حین و پس از خرید فراهم آورد.

کلمات کلیدی:
رویه های بازگرداندن محصولات