»»اطلاعیـــــــه««
سایت در حال بروز رسانی می باشد.
چرا خرید از ستارگان اندیشه

با وجود پیدایش و گسترش رسانه های گوناگون در عرصه اطلاع رسانی ، سایت های آموزشی ،رسانه هایی هستند که همچنان رسالت و اهمیت آن در فرایند آموزش و انتقال اطلاعات محسوس ومحفوظ مانده است .
علمی ساختن فعالیت ها ، مطلوب همه تلاشگران ورزشی است و نشر کتاب های علمی ، طراحیسایت های ورزشی به ویژه فوتبال ، تهیه ، تکثیر و پخش سی دی ، دی وی دی و نرم افزارهای آموزشی و ورزشی در حوزه اصول و مبانی مربیگری فوتبال و فوتسال مدرن و روز دنیا سهمبسزایی در روند علمی شدن فوتبال و فوتسال و مربیان کشورمان دارد . خوشبختانه این قبیل فعالیت ها که در بالا ذکر شد ، در دو دهه اخیر در ایران افزایش چشم گیریداشته است . از سویی دانش و فن ورزشی نیز در طی این دوره گسترش بسیاری یافته و بر حیطه
های تخصصی آن افزوده شده ا ست ؛ به گونه ای که حجم دانش کنونی در ورزش فوتبال را نیز بامیزان آن در دو دهه پیش نمی توان قیاس کرد .یافته های تازه تخصصی در حوزه علوم و فنون مربیگری فوتبال و فوتسال مدرن و روز دنیا هر روزبه جهان عرضه می گردد و این سیر به سرعت ادامه دارد .
وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ، ورزشی ستارگان اندیشه همواره کوشیده است به منظور افزایش دانش مربیان از رهگذر نشر مطالب جدیدو بروز ، تهیه ، تکثیر و پخش سی دی ، دی وی دی و نرم افزارهای آموزشی و کمک آموزشیفوتبال و فوتسال ، به ویژه در بخش هایی که نیاز بیشتری احساس میشود گام بردارد .
همچنین ، عصر فناوری و ارتباطات و دنیای انفورماتیک با سرعت و شتاب فراوانی رو به پیشرفتاست . از آنجا که این مسیر سریعترین ، بهترین و به صرفه ترین مسیر است و ارزیابی بر اساس آنبسیار آسانتر است ، در فوتبال و فوتسال نیز ارزش فناوری روز به روز فزونی گرفته است ؛ چنانکه کشور ما ایران و جامعه مربیان ، ورزشکاران و مدیران این بخش ، باید هر چه سریعتر معیارهاو مولفه های این عصر را بشناسند و به سوی اهداف مشخص شده حرکت کنند .
با توجه به مطالب یاد شده و از همه مهم تر لطف و عنایت خداوند متعال موفق به راه اندازی اولین وتنها پایگاه اطلاع رسانی آموزش مربیگری حرفه ای فوتبال و فوتسال مدرن و روز دنیا در ایرانعزیز مان شده ایم و امید است با همکاری پیشکسوتان و مربیان عزیز در سراسر کشور بتوانیم بهیکی از کامل ترین و مفیدترین پایگاههای اطلاع رسانی تبدیل شویم و امیدواریم پس از دیدن و
مطالعه مطالب مندرج در وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ، ورزشی ستارگان اندیشه شما نیز با همکاران ما هم عقیده شده و این وب سایت را بهدیگر مربیان و علاقه مندان توصیه کنید تا جامعه در روند حرکت به سمت فوتبالی مدرن ، با برنامهو هدفمند شتاب بیشتری بگیرد و با فوتبال روز دنیا در عرصه جهانی گام بردارد .
در پایان امیدواریم با حمایت و کمک مسئولان محترم که همواره در ارائه مطالب علمی در زمینهورزش پیشگام بوده اند بتوانیم در این زمینه گامی ارزشمند برداریم .
امید است این تلاش مقبول و مورد پسند اهالی ورزش ، به ویژه علاقه مندان به ورزش فوتبال قرار گیرد .

چرا خرید از فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه

جایگاه خرید اینترنتی در زندگی مدرن و مزایای آن

- امکان مقایسه قیمت

- حق انتخاب نامحدود

- دسترسی آسان و شبانه روزی و سهولت زیاد

- دسترسی به نظرات کاربردی مصرف کنندگان نهایی کالا

- استفاده رایگان از حجم بالایی از اطلاعات و محتوای کاربردی

- خرید با آزادی عمل بیشتر و بدون ملاحظات اجتماعی

- حفظ حریم خصوصی افراد در خرید

- قیمت‏های رقابتی و منصفانه

- تنوع کم‏ نظیر محصولات

- شفافیت کامل در عرضه محصول و قیمت‏ های شفاف و واحد

- امکان ارسال هدیه به سراسر کشور به صورت غیر حضوری

- دوری کردن از شلوغی‏‏ها به ویژه در مناسبت‏‏‏ها و خرید سال نو

- صرفه جویی به دلیل جلوگیری از خریدهای ناخواسته و برنامه ریزی نشده

- سهولت خرید برای افرادی که شرایط اجتماعی یا فیزیکی خاصی دارند

- آزادی عمل بیشتر برای جستجو و انتخاب محصولات مورد نظر

- صرفه جویی در وقت و صرف نکردن زمان ارزشمند برای فعالیتی نه چندان با‏ اهمیت

- روش‏های مختلف پرداخت (نقدی هنگام تحویل، پرداخت اینترنتی، پرداخت از طریق POS سیار، واریز بانکی)

- سازگاری بیشتر با محیط زیست و توسعه پایدار

- مطلع شدن از پیشنهادهای ویژه و جشنواره ‏های فروش خاص و طرح‏‌های تشویقی

 

کلمات کلیدی: