»»اطلاعیـــــــه««
سایت در حال بروز رسانی می باشد.
خط مشی سایت

هرآنچه که هستیم اول لطف خداوند متعال بوده است و سپس اعتماد و اطمینان شما مشتری گرامی و ارجمند

 با وجود پیدایش و گسترش رسانه های گوناگون در عرصه اطلاع رسانی ، سایت های آموزشی ، رسانه هایی هستند که همچنان رسالت و اهمیت آن در فرایند آموزش و انتقال اطلاعات محسوس و محفوظ مانده است .
علمی ساختن فعالیت ها ، مطلوب همه تلاشگران ورزشی است و نشر کتاب های علمی ، طراحی سایت های ورزشی به ویژه فوتبال ، تهیه ، تکثیر و پخش سی دی ، دی وی دی و نرم افزارهای آموزشی و ورزشی در حوزه اصول و مبانی مربیگری فوتبال و فوتسال مدرن و روز دنیا سهم بسزایی در روند علمی شدن فوتبال و فوتسال و مربیان کشورمان دارد .
خوشبختانه این قبیل فعالیت ها که در بالا ذکر شد ، در دو دهه اخیر در ایران افزایش چشم گیری داشته است . از سویی دانش و فن ورزشی نیز در طی این دوره گسترش بسیاری یافته و بر حیطه های تخصصی آن افزوده شده ا ست ؛ به گونه ای که حجم دانش کنونی در ورزش فوتبال را نیز با میزان آن در دو دهه پیش نمی توان قیاس کرد .
یافته های تازه تخصصی در حوزه علوم و فنون مربیگری فوتبال و فوتسال مدرن و روز دنیا هر روز به جهان عرضه می گردد و این سیر به سرعت ادامه دارد وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ، ورزشی ستارگان اندیشه همواره کوشیده است به منظور افزایش دانش مربیان از رهگذر نشر مطالب جدید و بروز ، تهیه ، تکثیر و پخش سی دی ، دی وی دی و نرم افزارهای آموزشی و کمک آموزشی فوتبال و فوتسال ، به ویژه  در بخش هایی که نیاز بیشتری احساس میشود گام بردارد .
همچنین ، عصر فناوری و ارتباطات و دنیای انفورماتیک با سرعت و شتاب فراوانی رو به پیشرفت است . از آنجا که این مسیر سریعترین ، بهترین و به صرفه ترین مسیر است و ارزیابی بر اساس آن بسیار آسانتر است ، در فوتبال و فوتسال نیز ارزش فناوری روز به روز فزونی گرفته است ؛ چنان که کشور ما ایران و جامعه مربیان ، ورزشکاران و مدیران این بخش ، باید هر چه سریعتر معیارها و مولفه های این عصر را بشناسند و  به سوی اهداف مشخص شده حرکت کنند با توجه به مطالب یاد شده و از همه مهم تر لطف و عنایت خداوند متعال موفق به راه اندازی اولین و تنها پایگاه اطلاع رسانی آموزش مربیگری حرفه ای فوتبال و فوتسال مدرن و روز دنیا در ایران عزیز مان شده ایم و امید است با همکاری پیشکسوتان و مربیان عزیز در سراسر کشور بتوانیم به
 یکی از کامل ترین و مفیدترین پایگاههای اطلاع رسانی تبدیل شویم و امیدواریم پس از دیدن و مطالعه مطالب مندرج در وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ، ورزشی ستارگان اندیشه شما نیز با همکاران ما هم عقیده شده و این وب سایت را به دیگر مربیان و علاقه مندان توصیه کنید تا جامعه در روند حرکت به سمت فوتبالی مدرن ، با برنامه و هدفمند شتاب بیشتری بگیرد و با فوتبال روز دنیا در عرصه جهانی گام بردارد .
در پایان امیدواریم با حمایت و کمک مسئولان محترم که همواره در ارائه مطالب علمی در زمینه ورزش پیشگام بوده اند بتوانیم در این زمینه گامی ارزشمند برداریم .
امید است این تلاش مقبول و مورد پسند اهالی ورزش ، به ویژه علاقه مندان به ورزش فوتبال قرار گیرد .
راه های ارتباطی با خدمت گذاران شما :
02633554579
09125657120
09395657120
09354895285
منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم ...
www.andishehstars.com
info@andishehstars.com
andishehstars@yahoo.com
andishehstars@gmail.com
vahidrostamibani@gmail.com
VAHID_rostami2009@yahoo.com

کلمات کلیدی:
سایت - ورزش - ورزشی - سی دی - دی وی دی - نرم افزار - جزوه - کتاب